۱۴۰۱/۱۱/۱۲
.
login logo
اولین قدمshare in fbshare in liبه اشتراک بگذارید:

میلان

اولین قدم :

با  فرود هواپیما در فرودگاه مالپنسا ، اولین مرحله از زندگی دانشجویی شما در کشور ایتالیا آغاز می شود . بعد از خروج از گیت و تحویل گرفتن چمدان ها ، به دلیل بعد مسافت بین فرودگاه و مرکز شهر میلان ، مسافرت دیگری لازم است . برای این کار می توان یکی از دو راه قطار یا اتوبوس را انتخاب کرد ؛
                            قطار: قطار سریع السیر مالپنسا - میلان هر نیم ساعت یک بار حرکت می کند و طی سی دقیقه به شهر میلان می رسد. با پرداخت یازده یورو ، میتوانید در ایستگاه مرکزی (Centrale  Stazione)  یا کَدورنا (Cadorna) پیاده شوید.

                  اتوبوس: اتوبوس مستقیم ایستگاه مرکزی میلان ظرف پنجاه دقیقه مسافران را در قلب شهر میلان ( Stazione Centrale یا همان سنترال استیشن ) پیاده می کند و هزینه آن ده یورو است.

 بعد از رسیدن به مرکز شهر مد ، طراحی و فوتبال ایتالیا، به آدرس خوابگاه ، هتل یا اتاقی حرکت نمایید که برایتان در نظر گرفته شده است. اگر چمدان های زیادی به همراه دارید ، بهتر است با صرف هزینه ای بیشتر و با پرداخت مبلغی حدود ده تا بیست یورو ( با توجه به مسافت ) تاکسی کرایه نمایید و مستقیم جلوی محل اقامتتان پیاده شوید .در غیر این صورت برای کاهش هزینه ها ، با در دست داشتن نقشه و پرداخت تنها یک و نیم یورو، سوار اتوبوس ، تِرَم یا مترو شوید و با کمی حوصله و پیاده روی، به محل مورد نظر برسید .

 

 

 

 

 

ideh nama
کلیه حقوق اطلاعات این سایت برای موسسه تکیه گاه دانش محفوظ می باشد
contact us :

(4 خط) 88207093

09199090441
contact us : tkdanesh@gmail.com