۱۴۰۱/۱۱/۱۲
.
login logo
مراکز خرید و بازارچه هاshare in fbshare in liبه اشتراک بگذارید:

از خیابانهای اصلی رم میتوان به خیابان Del Corso خیابان Babuino  خیابان Ripetta که این سه خیابان با هم نیزه سه سر افسانه ای رم را ایجاد میکنند اشاره کرد. در این خیابانها مغازه ها و مراکز خرید مختلفی وجود دارند که برای علاقمندان به خرید حتما جالب خواهد بود.


مراکز خرید اطراف شهر
برای رسیدن به این مراکز خرید از انجایی که در حاشیه شهر قرار دارند میبایست از وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس یا مترو استفاده نمود.


Euroma due: این مرکز خرید در جنوب شهر رم واقع شده و دارای بیش از دویست مغازه، چهل  کافی شاپ و رستوران میباشد.Porta Di Roma: این مرکز خرید در شمال شرق شهر رم واقع شده و دارای دویست و بیست سالن سینما، دو استخر شنا و یک مرکز فیتنس میباشد. همچنین فروشگاه بزرگ IKEA نیز در مجاورت آن میباشد.
 Roma Est: در شرق رم قرار دارد و دارای دویست و ده مغازه، دوازده سالن سینما و بیست و چهار کافی شاپ و رستوران میباشد.
 Parco Leonardo: واقع در نزدیکی فرودگاه فیومیچینو، 216 مغازه، 24 سالن سینما (بزرگترین سینمای ایتالیا در حال حاضر)، بولینگ 16 لاینه، دستگاه های بازی سکه ای و مناطق استفاده از اینترنت وای فای.


   Portaportese بازارچه ای تاریخی است که هر یکشنبه صبح تا ساعت دو بعد از ظهر در منطقه ای به همین نام تشکیل میشود. اگر به دنبال خرید ارزان قیمت هستید و به دنبال مراکز خرید لوکس نیستید حتما از این بازار بازدید کنید. در اینجا توریستهایی را از کشورهای مختلف مشغول به چانه زنی با فروشنده هایی اغلب از شهر ناپل خواهید دید.


 

 
مرکز خرید آلبرتو سوردی که به سبک هنر نوین در سال 1914 ساخته شده، پر از مغازه ها، کافی شاپ ها، کتابفروشی ها و بوتیک های مختلف است.
ideh nama
کلیه حقوق اطلاعات این سایت برای موسسه تکیه گاه دانش محفوظ می باشد
contact us :

(4 خط) 88207093

09199090441
contact us : tkdanesh@gmail.com